balans. równowaga. Rozwój.

Obsesja na punkcie jakości

Najlepsze, naturalne produkty!

Jesteśmy częścią Nature’s Sunshine, międzynarodowej organizacji, która jako pierwsza już w latach 70. umieściła zioła i substancje czynne w kapsułkach.

Oferujemy bogatą gamę naturalnych produktów: suplementów diety, olejków eterycznych oraz kosmetyków  wspierających na co dzień organizm człowieka, doskonałą kondycję i samopoczucie.

Jesteśmy obsesyjnie skupieni na jakości. Nasze produkty podlegają procesom certyfikacji i drobiazgowej kontroli na każdym etapie: współpracy z dostawcami, transportu, wytwarzania we własnej fabryce i dystrybucji klientom.

W zasadzie nie ma już ludzi zdrowych.
Są tylko źle zdiagnozowani…

Czystość, bezpieczeństwo i właściwe dawkowanie naszych specyfików to podstawa. Firma otrzymuje liczne nagrody: „Najzdrowsza firma w Ameryce” kolejny rok z rzędu.

Kierujemy się zasadami Good Manufacturing Practices. Wszystkie etapy: zbiory, przetwarzanie, magazynowanie czy transport produktów są monitorowane przez instytucje, które nas certyfikują.

Udało się nam stworzyć projekt, który wykorzystuje wiedzę farmakologiczną, prace laboratoryjne i obecną wiedzę o nutraceutykach.

To też realny powrót do ziołolecznictwa, medycyny ludowej, substancji aktywnych, znanych od tysięcy lat.

Nature’s Sunshine to też filozofia myślenia i życia. Nie otaczamy się toksycznymi ludźmi. Jesteśmy aktywni. Myślimy o zdrowej diecie, a suplementacja, hipoalergiczne olejki, kosmetyki… to tylko część naszego ZEN. Dzielimy się tymi wartościami!

Jeśli chcesz poznać nasz pomysł na życie, korzystać z codziennych porad zapisz się do naszego newslettera:

Wysokiej Jakości Suplementy

Przez kilkadziesiąt lat doprowadzaliśmy do perfekcji procedurę wytwarzania i skład specyfików. Nasze laboratorium ciągle je udoskonala. 

certyfikowane składniki

Pracują dla nas tylko sprawdzeni, wieloletni dostawcy z całego świata. Składniki, których dostarczają, przechodzą drobiazgową kontrolę.  

zostań dystrybutorem!

Dla wielu z nas Nature’s Sunshine to też sposób zarabiania na „drugą pensję”. Rejestracja w programie VIP to koszt 5 zł.  Otrzymujesz dożywotni rabat 30%, zwrot w wysokości 5 – 30% oraz wiele innych korzyści.

Nasza Pasja

Rejestracja daje dożywotnią zniżkę 30% na wszystkie produkty oraz zwrot w wysokości 5%. To wszystko już od pierwszych zakupów!

suplementację odkrył sport

Specyfiki, które poprawiały wydolność, przyspieszały leczenie schorzeń, witalność czy nastrój były idealnym rozwiązaniem dla zwycięzców. A dziś?

Rewolucja wellness zaproponowała nowe podejście do stanu równowagi ciała, umysłu i ducha. Czyli przede wszystkim  zdrowego trybu życia.

Genetyka i stres to przyczyny wielu schorzeń, ale wiemy już, że zdrowie rujnuje również niewłaściwa dieta.

Zażywanie nutraceutyków może nam przedłużyć życie. Daje ukojenie w wielu w schorzeniach podeszłego wieku.

Nie chodzi tylko o stawy i kości. Część organów i gruczołów nie pracuje już wtedy na właściwym poziomie.

Niektóre suplementy poprawiają funkcje poznawcze, inne zapewniają wigor i dobre samopoczucie albo chronią przed depresją.

Suplementacja uzupełnia niedobory organizmu, jest niezbędna osobom ciężko pracującym, zabieganym, którzy na zbalansowaną dietę nie znajdują czasu w ciągu dnia.

Jest również niezbędna osobom, które na przykład wybrały weganizm (znaczne niedobory witamin B-12, D ale też żelaza i wapnia). Dlatego dziś, suplementacja w połączeniu z właściwą dietą, wydaje się czymś oczywistym.

Suplementacja poprawia jakość Życia

Witalni, zdrowi, szczęśliwi!

Istnieją setki powodów, dla których warto i należy się suplementować. Nutraceutyki wspomagają leczenie lub procesy rekonwalescencji. To doskonała prewencja przed chorobami krążenia i nowotworami. Pomagają też:   

– we wszelkich stanach zapalnych, regeneracji ran,

– wyrównują niedobory i procesy rekonwalescencji,

– w chorobach przewlekłych i autoimmunologicznych,

– w prewencji: miażdżycy, zawałów i nadciśnienia,

– w profilaktyce lepszego samopoczucia, aktywnego życia,

– przy chorobach stawów i kości, zapobieganiu osteoporozie,

– przy cukrzycy, nadwadze, ciąży (zawsze zażywaj pod kontrolą lekarza!),

– w chorobach neurologicznych czy depresji.

Można się suplementować niezależnie od kondycji czy wieku. Od aktywnych sportowców po osoby starsze.

 Jednak dobrze robić to pod kontrolą lekarza i/lub diabetologa.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas!

Pamiętaj, że zdrowie zaczyna się od zdrowej diety. Potem jest suplementacja. Nie można tego pominąć. Ważne też, aby nie otaczać się toksycznymi ludźmi, usunąć źródła długotrwałego stresu (np. zła praca). Bądź też aktywny fizycznie!

Więcej porad na temat stylu życia:

Zasady ostrożności

Należy pamiętać, że nutraceutyki i suplementy nie zastąpią leków w stanach ostrych. Nie wyleczą choroby nowotworowej. Niektóre nutraceutyki wchodzą w reakcję z lekami. Podczas wizyty lekarskiej należy zgłosić, jakich specyfików zażywasz.

Nie jest prawdą, że nutraceutyki nie mogą zaszkodzić. Najsilniejsze znane człowiekowi trucizny są również pochodzenia naturalnego. Wszystko co działa, ma dawkę maksymalną i po jej przekroczeniu zaczynają się problemy.

Mogą wystąpić działania uboczne. Należy współdziałać z dietetykiem lub lekarzem, znającym nasze problemy zdrowotne.

Jeśli choroba ma stan ostry, suplementy nie zastąpią leków. Suplementy nie zastępują też zbilansowanej diety. To uzupełnienie terapii. Trzymaj się zaleceń lekarza.

Porady i Materiały

Zapisz się na cotygodniową porcję porad pisanych przez nasz zespół: dietetyków,  diabetyków, farmaceutów, specjalistów zajmujących się nutraceutykami. Zdrowie nie będzie wieczne: zacznij zmiany już dziś!

Nie spamujemy i nie przekazujemy danych. Zawsze możesz się wypisać.

Uwaga: pamiętaj, że suplementy nie zastępują zbilansowanej diety i nie są substytutem leków. Każda choroba wymaga leczenia. Wizyty u lekarza.  Należy prawidłowo się odżywiać i być aktywnym fizycznie. Suplementacja daje niesamowite efekty, ale jest tylko jednym z elementów zdrowia.